Dobre darmowe programy komputerowe do pobrania

IKEA Kitchen Planner
Darmowy program do projektowania kuchni

IKEA Kitchen Planner to darmowy program do projektowania kuchni dla domu lub mieszkania. Projekt powstaje w kilku prostych krokach. Na początek określić należy kształt i wymiary kuchni, położenie okien, drzwi, kaloryferów itd. Później, patrząc na kuchnię w rzucie z góry, użytkownik dodaje sprzęty i meble dostępne w katalogu IKEA. Wystarczy chwycić i przenieść poszczególne elementy na swoje miejsce.

Gotowy projekt można obejrzeć w trójwymiarze, zmienić jego kolory, wydrukować oraz zapisać na komputerze. Program podaje również cenę całkowitą zaplanowanej kuchni wg cennika IKEA.

Pobierz program

Kategorie programów

Tagi programów

program do aranżacji łazienekprogram do projektowania mieszkańprogram do projektowania pokojuprogram do projektowania szafprogram do projektowania szaf wnękowychprogramy do aranżacji wnętrzprogramy do projektowania domuprogramy do projektowania kuchniprogramy do projektowania łazienekprogramy do projektowania mebliprogramy do projektowania ogrodówprogramy do projektowania wnętrzprogramy do rysowaniaprojektowanie łazienki programprojektowanie mebli programprojektowanie ogrodów programprojektowanie wnętrz program

Programy do projektowania

© 2005 - 2015 iProgramy.net