Dobre darmowe programy komputerowe do pobrania

DraftSight V1R1.4
Program do projektowania 2D za darmo

W pełni darmowy program przeznaczony do projektowania 2D. Potrafi bez problemów otwierać i obsługiwać pliki w formacie DWG, również tworzone w innych aplikacjach. Użytkownicy znający AutoCAD bardzo szybko odnajdą się w DraftSight, ponieważ twórcy tego drugiego programu postanowili bardzo zbliżyć swój interfejs do wzorcowego w branży AutoCAD-a.

Dla chcących wgłębić się we wszystkie funkcje dostępne w DraftSight, producent programu przygotował blisko 200-stronicowy przewodnik w formacie pdf (do pobrania na stronie producenta).

DraftSight - prezentacja

DraftSight - użytkowanie

Pobierz program

Kategorie programów

Tagi programów

program do aranżacji łazienekprogram do projektowania mieszkańprogram do projektowania pokojuprogram do projektowania szafprogram do projektowania szaf wnękowychprogramy do aranżacji wnętrzprogramy do projektowania domuprogramy do projektowania kuchniprogramy do projektowania łazienekprogramy do projektowania mebliprogramy do projektowania ogrodówprogramy do projektowania wnętrzprogramy do rysowaniaprojektowanie łazienki programprojektowanie mebli programprojektowanie ogrodów programprojektowanie wnętrz program

Programy do projektowania

© 2005 - 2015 iProgramy.net