Dobre darmowe programy komputerowe do pobrania

StudioLine Photo Basic 3
Prosta obróbka graficzna fotografii

StudioLine Photo Basic jest darmową aplikacją przeznaczoną do obróbki i katalogowania zdjęć.

Program posiada szereg funkcji, pozwala na prostą obróbkę graficzną fotografii (korekcja barw, redukcja efektu czerwonych oczu) oraz dodanie tekstu. Przy pomocy StudioLine Photo Basic użytkownik może przesłać zdjęcia e-mailem, utworzyć internetową galerię a także zapisać zdjęcia na nośnikach CD i DVD.

Pozostałe funkcje programu:

  • masowa edycja fotografii
  • zaawansowane opcje drukowania
  • tworzenie pokazu slajdów
  • eksport plików do formatów: TIFF, GIF, JPEG i BMP
  • filtry do tworzenia efektów specjalnych.

Dodatkową zaletą jest przyjazny interfejs ułatwiający obsługę. Program pracuje w środowisku MS Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7.

Bezpłatna wersja programu wymaga bezpłatnej rejestracji w celu otrzymania indywidualnego klucza do aktywacji programu. W tym celu należy użyć opcji Register, po otrzymaniu poprzez e-mail, klucza aktywującego należy go wprowadzić używając opcji Activate.

Dla zaawansowanych użytkowników producent przygotował wersję płatną pod nazwą Photo Classic Plus.

Pobierz program

Kategorie programów

Tagi programów

darmowe programy do edycji zdjęćdobry program do obróbki zdjęćefekty do zdjęćnajlepszy program do obróbki zdjęćobróbka zdjęć po polskuobróbka zdjęć pobierzprogram do edycji zdjęćprogram do przerabiania zdjęćprogram do zdjęćprogram do zmniejszania zdjęćprogramy do obróbki zdjęć do pobraniaprzerabianie zdjęćprzeróbka zdjęćramki do zdjęć program

Programy do obróbki zdjęć i przerabiania zdjęć

© 2005 - 2015 iProgramy.net