Dobre darmowe programy komputerowe do pobrania

PRO100
Rozbudowany program projektowania wnętrz

PRO100 to rozbudowany program do projektowania wnętrz mieszkań i domów. Pozwala na tworzenie projektów kuchni, łazienek, wnętrz biurowych, mebli, szaf z drzwiami przesuwnymi, zabudowy wnęk oraz na wycenę projektów i obliczenie zużycia materiałów.

Aplikacja kierowana jest do firm zajmujących się wykończeniem wnętrz. Poza bogatą biblioteką produktów wykończeniowych i mebli możliwe jest dodawanie własnych elementów zgodnie z życzeniem i pomysłem klienta oraz projektanta. Praca może odbywać się bezpośrednio w 3D, korzystając z siedmiu widoków scen.

Program posiada dodatkowe moduły odpowiedzialne za tworzenie ofert, wydruków, kontrolę sprzedaży, raportowanie i kontrolę produkcji.

Mimo bogatej funkcjonalności oprogramowanie jest proste w użyci, co podkreślać ma sama nazwa PRO100 (czytaj: prosto).

PRO100 - projektowanie łazienki

PRO100 - projektowanie kuchni

Pobierz program

Kategorie programów

Tagi programów

program do aranżacji łazienekprogram do projektowania mieszkańprogram do projektowania pokojuprogram do projektowania szafprogram do projektowania szaf wnękowychprogramy do aranżacji wnętrzprogramy do projektowania domuprogramy do projektowania kuchniprogramy do projektowania łazienekprogramy do projektowania mebliprogramy do projektowania ogrodówprogramy do projektowania wnętrzprogramy do rysowaniaprojektowanie łazienki programprojektowanie mebli programprojektowanie ogrodów programprojektowanie wnętrz program

Programy do projektowania

© 2005 - 2015 iProgramy.net