Dobre darmowe programy komputerowe do pobrania

Ashampoo Home Designer Pro 1.0.0
Samodzielne projektowanie domów

Aplikacja kierowana jest do osób planujących przeprowadzkę, remont lub budowę domu. Pozwala samodzielnie zaprojektować cały budynek, a nawet jego otoczenie, w tym taras, ogród itp.

Home Designer Pro to profesjonalny program do projektowania, z bogatą bazą elementów wykorzystywanych w pracach nad domem i mieszkaniem, wieloma materiałami i teksturami. Rezultaty swojej pracy oglądać można na ekranie komputera dzięki wizualizacjom 2D i 3D. Możliwy jest również wydruk oraz zapis do jednego z powszechnie stosowanych formatów graficznych.

Dla początkujących użytkowników producent przygotował łatwe w obsłudze kreatory, które krok po kroku prowadzą przez proces projektowy. Dostępne są również wideo przewodniki oraz przykładowe projekty.

Ashampoo Home Designer Pro - prezentacja

Pobierz program

Kategorie programów

Tagi programów

program do aranżacji łazienekprogram do projektowania mieszkańprogram do projektowania pokojuprogram do projektowania szafprogram do projektowania szaf wnękowychprogramy do aranżacji wnętrzprogramy do projektowania domuprogramy do projektowania kuchniprogramy do projektowania łazienekprogramy do projektowania mebliprogramy do projektowania ogrodówprogramy do projektowania wnętrzprogramy do rysowaniaprojektowanie łazienki programprojektowanie mebli programprojektowanie ogrodów programprojektowanie wnętrz program

Programy do projektowania

© 2005 - 2015 iProgramy.net