Dobre darmowe programy komputerowe do pobrania

ACDSee Photo Editor 2008
Tworzenie zaproszeń, albumów, kartek

Narzędzie do tworzenia ciekawych projektów bazujących na zdjęciach, takich jak kartki z pozdrowieniami do wysłania, albumy zdjęć, czy zaproszenia. Dla początkujących użytkowników aplikacja oferuje tutoriale pokazujące, jak w łatwy sposób wykorzystać bogatą funkcjonalność programu.

Pierwsza ciekawa funkcja to dodawanie tekstu. Opcja pozwala poprowadzić krzywą wzdłuż elementów na zdjęciu, a następnie ułożyć tekst wg wyznaczonej linii. Można również skorzystać z wbudowanych szablonów, takich jak spirala, kostka, kwiat, gwiazda, serce, liście lub ponad 400 innych.

Tworzenie albumów zdjęć jest dosyć proste. Łatwo można wycinać zdjęcia, łączyć z innymi, dodawać efekty, takie jak cienie i przeźroczystości.

Dostępne są również opcje standardowo spotykane w innych tego typu programach, jak korekcja czerwonych oczu, skalowanie, zmiana kontrastu. Wszystkie te funkcje można dowolne włączać i wyłączać, oraz zmieniać ich kolejność użycia, aby uzyskać różne efekty ich działania.

Photo Editor 2008 - budowa layoutu

Pobierz program

Kategorie programów

Tagi programów

darmowe programy do edycji zdjęćdobry program do obróbki zdjęćefekty do zdjęćnajlepszy program do obróbki zdjęćobróbka zdjęć po polskuobróbka zdjęć pobierzprogram do edycji zdjęćprogram do przerabiania zdjęćprogram do zdjęćprogram do zmniejszania zdjęćprogramy do obróbki zdjęć do pobraniaprzerabianie zdjęćprzeróbka zdjęćramki do zdjęć program

Programy do obróbki zdjęć i przerabiania zdjęć

© 2005 - 2015 iProgramy.net