Galerie zdjęć

Rozbudowana galeria zdjęć • Coppermine Photo Gallery 1.4

Coppermine Photo Gallery to rozbudowana galeria zdjęć, gdzie zdjęciami zarządzać można przez panel administracyjny. Funkcje: organizowanie zdjęć w kategoriach i albumach możliwość dodawania opisów odtwarzanie zdjęć w postaci slajdów odtwarzanie losowe itp. tworzenie miniatur tworzenie e-kartek. Aplikacje instaluje się na serwerze...

Tworzenie galerii zdjęć online • PhpWebGallery 1.5

PhpWebGallery to aplikacja do tworzenia galerii online. Zawiera panel administracyjny, który pozwala zarządzać zdjeciami, opisami, użytkownikami i ich grupami, kategoriami. Pozwala między innymi tworzyć miniatury i pokazy slajdów. Aplikację instaluje się na serwerze www, który posiada obsługę PHP i bazę danych MySQL.

Galeria zdjęć oparta na szablonach • Singapore 0.9

Singapore to galeria zdjęć oparta na szablonach. Główne założenie twórców aplikacji to pokazanie zdjęć w ładnie przygotowanej oprawie graficznej. Galeria nie korzysta z bazy danych, JavaScriptu i cookies. Aplikację instaluje się na serwerze www, który posiada obsługę PHP i bibliotekę GD lub ImageMagick.

Galeria zdjęć z kontami użytkowników • W-Nailer 0.35a

W-Nailer to galeria, która oferuje tworzenie kont użytkowników, gdzie po zalogowaniu każdy posiadacz konta może tworzyć własne zbiory zdjęć. Najciekawsze funkcje to pokaz slajdów z ustawianiem czasu, tworzenie e-kartek, dodawanie znaków wodnych do zdjęć. Aplikację instaluje się na serwerze www, który posiada obsługę PHP i bibliotekę GD lub ImageMagick.

Prosta i darmowa galeria zdjęć • phpAlbum 0.4

phpAlbum - podstawowe funkcje tej galerii zdjeć to wrzucanie obrazów i zdjeć oraz organizowanie obrazów w albumach. Aplikację instaluje się na serwerze www, który posiada obsługę PHP i bibliotekę GD lub ImageMagick.