Konwertery video

Dobry program do konwersji video • WinAVI Video Converter 11

WinAVI jest programem do konwersji video. Obsługuje niemal wszystkie formaty, w tym: AVI, MPEG1/2/4, VCD/SVCD/DVD, DivX, XVid, ASF, WMV, RM, QuickTime MOV, Flash SWF. Możliwe jest również nagrywanie płyt VCD/SVCD/DVD. Kompresja AVI pozwala na konwersję pliku do formatu DVD w czasie nie dłuższym niż jedna godzina.

Konwersja video z dobrą jakością obrazu • Easy Video Converter 7

Easy Video Converter to program przeznaczony do konwertowania plików video na różne formaty z zachowaniem bardzo dobrej jakości zapisanego obrazu. Konwertowanie obejmuje: AVI na MPEG-1 AVI na Standard MPEG-2 AVI na VCD (MPEG-1 VCD) AVI na SVCD (MPEG-2 Super Video CD) AVI na DVD (MPEG-2 z DVD) MPEG1, MPEG2, AVI na Divx(MPEG4) AVI na AVI (inne...

Prosty program do konwersji video • AutoGK 2.55

Program przeznaczony jest do zmiany kodowania płyt DVD na formaty DivX i XviD. Program akceptuje formaty video: DVD/VOBs, MPEG2, MPEG1 i AVI/DV i audio: AC3, DTS, PCM, MPA. Jednocześnie pozwala zapisywać pliki w formatach: XviD lub DivX(5/6) (dla plików video) oraz AC3, DTS, MPA, CBR/VBR MP3 (dla plików audio).

Konwersja video na DVD oraz ISO • ConvertXtoDVD 4.1

Program przeznaczony jest do konwersji filmów, którą wykonuje dla następujących formatów: z AVI na DVD z MKV na DVD z MOV na DVD z Divx na DVD z WMV na DVD z MTS i M2TS na DVD z Mpeg na DVD z MP4 na DVD. Poza nagraniem otrzymanych danych na płytę DVD, program może również stworzyć obraz płyty (ISO), dzięki czemu dane można...

Darmowy program do konwersji video • DVDx 4.0

Program DVDx pozwala na konwersję filmów nagranych na nośniku DVD do formatów VCS, SVCD, DivX, MPEG1/2 i AVI. Ze względu na łatwość obsługi program polecany jest przede wszystkim użytkownikom o małym doświadczeniu w pracy z plikami video, ale wysoka jakość tworzonych plików powinna zadowolić również zaawansowanych użytkowników.

Ceniony konwerter plików audio i video • GX::Transcoder 4

GX::Transcoder to ceniony przez użytkowników konwerter plików audio i video. Obsługuje pliki MP1, MP3, MP2, MPC, OGG Vorbis, PCM, G.721, G.723, G.726, G.729, ADPCM, GSM, VOX, DSP, VQF, RAW i pliki QuickTime MOV oraz QT. Dobrze radzi sobie również z plikami AAC, M4A, M4P4, LA, LPAC, WMA, TTA, OptimFrog, WavPack, FLAC, rkAudio, Real Audio, Speex, Bonk Audio i Shorten.

Darmowy konwerter video • VirtualDub 1.9

VirtualDub to apliakcja, która wychodzi daleko poza konwertowanie plików video. Poza standardowymi funkcjami zgrywania filmów z DVD do różnych formatów video, pozwala również na obróbkę filmów, przeglądanie pojedyńczych klatek oraz ich zrzut do pliku graficznego bmp, wyodrębnienie ścieżki dzwiękowej do osobnego pliku oraz zmianę kodeków.

Konwersja video z podziałem na pliki • DVD to VCD AVI DivX Converter 3.2

DVD to VCD AVI DivX Converter to apliakcja do konwertowania plików video. Konwertuje: DVD na VCD DVD na AVI DVD na DivX DVD na SVCD DVD na MPEG. Funkcje: konwertowanie grupy plików nie wymaga żadnej interwencji użytkownika podczas konwertowania pozwala na dzielenie plików na mniejsze części.

Aplikacja do konwersji video • WinMPG Video Convert 9

WinMPG to aplikacja do konwersji video, która konwertuje: AVI na Standard MPEG-1 AVI na MPEG-1 with VCD extensions(VCD) AVI na Standard MPEG-2 AVI na MPEG-2 Super Video CD extensions(SVCD) AVI na MPEG-2 with DVD extensions(DVD) ASF, WMV, MPEG1, MPEG2, Divx(MPEG4) na AVI ASF, WMV, MPEG1, MPEG2, AVI na Divx(MPEG4) QuickTime MOV MP4 na AVI...

Profesjonalna konwersja video • Windows Media Encoder Seria 9

Program przeznaczony jest dla producentów zawartości. Nowości wprowadzone w ostatniej odsłonie Windows Media Encoder: dźwięk wielokanałowy o wysokiej jakości wideo o wysokiej rozdzielczości nowa obsługa zawartości mieszanej z głosem i muzyką przechwytywanie zawartości z kontrolą o dokładności pojedynczej klatki obsługa szerokiej gamy scenariuszy...

Łatwy w obsłudze konwerter video • Super DVD ripper 2.39

Super DVD ripper to proste w obsłudze oprogramowanie do kopiowania płyt DVD i zapisu danych video do formatu DIVX AVI lub MPEG1 MPEG2. Program daje również możliwość kopiowania DVD na VCD i SVCD, dobrze spisuje się również przy wykonywaniu kopii filmów na twardy dysk komputera. Wersja testowa pozwala na sześć uruchomień programu.

Zaawansowany konwerter video • ImTOO DVD Ripper 7

ImTOO DVD Ripper jest konwerterem DVD, który może konwertować dane z DVD na VCD, DivX, MPEG, AVI, WMV, WMA i ASF z zachowaniem wysokiej jakości dzwięku i obrazu. Posiada wiele ciekawych funkcji: wykrywanie wersji językowej napisów podgląd pliku przed skopiowaniem i podczas konwertowania ustawianie poziomu głośności dzwięku.

Tagi programów