Inne programy dla firm

Darmowy program do obliczania odsetek • Kalkulator odsetkowy 2011

Kalkulator odsetkowy pomoże wszystkim, którzy potrzebują szybko obliczyć odsetki, które mają zapłacić lub otrzymać. Dzięki tej małej aplikacji można obliczyć odsetki podatkowe, ustawowe, z uwzględnieniem dni wolnych od pracy, łącznie od kilku kwot itp.

Program do wystawiania przelewów • PrzelewCOM 1.2

Program PrzelewCOM służy do wystawiania przelewów / wpłat bankowych, ZUS, podatkowych, oraz wpłat pocztowych. Za jego pomocą można zarówno drukować przelewy / wpłaty na czystych kartkach, jak i drukować gotowe formularze. Od wersji 1.2 program jest płatny i został uzupełniony o aktualne wzory przelewów.

Darmowy program monitorujący waluty • Tabele Kursów Walut 1

Tabele Kursów Walut to program, który obsługuje tabele kursów walut i ma charakter bazy uzupełnianej automatycznie lub ręcznie. Od 1-go czerwca 2001 program całkowicie automatycznie pobiera dane z Internetu i uzupełnia nimi bazę. Przyjemny interfejs użytkownika zapewnia łatwą obsługę. W dowolnej chwili można odnaleźć kurs wybranej waluty z danego dnia i dokonać z jego...

Sprawdzanie numerów PESEL, NIP, REGON • Weryfikator 1.1

Weryfikator to program do określenia poprawności numerów identyfikacyjnych: PESEL, NIP, REGON, karta płatnicza. Algorytm weryfikacji bazuje na sprawdzeniu sumy kontrolnej dla wprowadzonego numeru.

Program do zarządzania gotówką • Pomocnik Kasjera 1.0

Zadaniem programu Pomocnik Kasjera jest ułatwienie pracy kasjerom i innym osobom, zajmującym się w jakiś sposób zarządzaniem gotówką. Program rozpisuje dowolną kwotę wprowadzoną przez użytkownika na poszczególne banknoty i bilon (z uzględnieniem lub nie uwzględniając ilości gotówki znajdującej się w kasie) oraz oferuje możliwość wydruku rozpisania.