Szyfrowanie danych

Profesjonalne zabezpieczenie danych • TopSecret Next Generation 4

TopSecret Next Generation to idealny program do kompleksowej ochrony poufnych informacji, danych i plików, które przechowywane są w tzw. sejfach. Uniemożliwia ich odczytanie w razie włamania lub kradzieży komputera. Funkcje programu: intuicyjny kreator tworzenia sejfów sejf widoczny jako dodatkowy dysk w systemie (lokalny, wymienny) szyfrowanie plików w locie...

Darmowy program do szyfrowania w locie • TrueCrypt 7.1

TrueCrypt to jeden z lepszych programów do szyfrowania danych w locie. Możliwe jest szyfrowanie dysków, poszczególnych partycji, nośników zewnętrznych (np. USB). Zachowanie poufności danych zapewniają silne algorytmy szyfrujące.  

Darmowy odczyt danych z SafeCryptor-a • SafeDecryptor 1.5

SafeDecryptor to darmowy program pozwalający na odczytanie tekstu zaszyfrowanego programem SafeCryptor. Aby odszyfrowanie danych było możliwe, wymagane jest wcześniejsze wysłanie klucza szyfrującego do nadawcy zabezpieczonych danych, ponieważ każdy komputer ma przypisany unikalny klucz szyfrujący i tylko za jego pomocą odczyt danych jest możliwy.

Szyfrowanie danych w Windows 95, 98 i ME • WinDefender 2.1

WinDefender to bardzo dobry program do szyfrowania danych na starszych systemach operacyjnych Windows (95, 98 i ME). Pliki i foldery mogą być zaszyfrowane hasłem lub ukryte w systemie. Szyfrowanie odbywa się za pomocą algorytmu GOST 28147-89. Program pracuje w tle.

Szyfrowanie danych wysyłanych publicznie • SafeCryptor 1.5

Dobry program szyfrujący, służący do zabezpieczania danych przesyłanych publicznie, np. za pośrednictwem poczty elektronicznej czy komunikatorów internetowych. Program sprawdza się przy szyfrowaniu takich informacji jak loginy, hasła, numery kart kredytowych. Główne korzyści wynikające z korzystania z programu to: zabezpieczenie danych algorytmem Advanced Encryption...

Tagi programów