Inne programy internetowe

Menedżer adresów stron www • Baza adresów internetowych 1.0

Baza adresów internetowych to menedżer adresów stron www. Pobiera adresy URL z sieci i kategoryzuje je. Dodatkowo może sprawdzać pingiem działanie jednego lub grupy wybranych adresów.

Dla połączeń modemowych • Licznik Połączeń Internetowych 1,70+SP3

Licznik Połączeń Internetowych liczy nie tylko koszty i czas połączeń internetowych dla użytkowników korzystających z modemu, ale przekazując informacje komunikuje się z użytkownikiem za pomocą damskiego głosu. Dodatkowe funkcje: synchronizacja czasu lokalnego z zegarem atomowym ochrona przed dialerami generowanie szczegółowych raportów.

Sprawdzanie zawartości skrzynki Gmail • Gmail Notifier 1.0

Gmail Notifier to narzędzie zaprojektowane dla użytkowników poczty Gmail. Sprawdza zawartość skrzynki pocztowej i w przypadku pojawienia się nowych wiadomości informuje o tym w okienku, które pojawia się nad zegarem. W powiadomieniu podaje nadawcę, tytuł i fragment treści maila.

Informacja o transferze połączenia • DIOD 0.35b

DIOD to mały program rezydujący w tray'u, który steruje diodami klawiatury sygnalizując transfer połączenia sieciowego. Pozwala on monitorować dowolny interfejs sieciowy (np. kartę sieciową) lub aktywne połączenie Dial-Up. Do poprawnego działania wymaga Microsoft .NET Framework.

Monitorowanie czasu i kosztów połączeń • Interlicznik 3.0

Aplikacja Interlicznik służy do monitorowania czasu oraz kosztów połączeń modemowych z Internetem. Interlicznik ostrzega o połączeniach z numerami typu 0 700 i połączeniami międzynarodowymi, oblicza czas trwania połączeń, ich cenę, podaje szybkość transferu danych itp. Najnowsza wersja została wzbogacona o następujące funkcje: rozliczanie taryf GPRS...

Monitorowanie pogody na świecie • Webmizzle 2.3 a

Webmizzle to proste narzędzie pozwalające monitorować pogodę na świecie. Program korzysta z ogólnodostępnych danych (np. serwisu BBC Weather), jednak pozwala dotrzeć do nich z ominięciem reklam. Działa w systemie MS Windows 98/NT/2000/XP.

Sprawdzenie uaktualnienia strony www • Webspector 2.3

Program służy do monitorowania adresów URL oraz sprawdza czy dana strona została uaktualniona. Aplikacja może być przydatna firmom, które chcą monitorować swoją konkurencję pod kontem zmian dokonywanych na ich stronach www, lub zwykłym użytkownikom, którzy bez otwierania wielu stron internetowych chcą wiedzieć, które z nich posiadają nowe treści.